ZABIEGI NA OKOLICĘ OCZU
 

Skóra wokół oczu jest niezwykle delikatna i wrażliwa. Jej grubość wynosi zaledwie 0,5 mm. Jest bardzo podatna na powstawanie zmarszczek mimicznych tzw. kurzych łapek. Okolica oczu odzwierciedla nasze niewyspanie, zmęczenie czy też stres lub zmartwienia. Ma ona ponadto słabsze krążenie krwi, jest podatna na alergie i jest słabo nawilżona. Chcąc poprawić wygląd skóry wokół oczu proponujemy poniższe zabiegi:

Ultraformer III

W urządzeniu Ultraformer III została zastosowana rewolucyjna technologia HIFU (High Intensity Focused Ultrasound). Jej działanie jest oparte na terapii ultradźwiękami, które od kilkudziesięciu lat stosowane były w rehabilitacji w celu poprawy jakości tkanek, a obecnie znalazły zastosowanie w kosmetologii estetycznej. Zogniskowana fala ultradźwiękowa podgrzewa tkanki skórne, tłuszczowe i mięśniowe, w wyniku czego tkanki obkurczają się. Na skórze natomiast dochodzi do mikrouszkodzeń, które stymulują wytwarzanie nowego kolagenu.

Zabieg Ultraformer pozwala na uzyskanie długotrwałego efektu liftingu ciała i twarzy, a efekty widoczne są już po jednym zabiegu. Możemy działać zarówno w obrębie twarzy i ciała (pomagają wygładzić wiotką skórę), jak i również wygładzić drobne zmarszczki – na co pozwalają specjalnie skonstruowane głowice o długości fali od 9 mm do 1,5 mm.

 

plasma iq

Upływu lat nie zatrzymasz, jednak możesz sprawić, że będzie on zdecydowanie mniej widoczny. Utracona elastyczność skóry, zasinienia, przebarwienia, opadające powieki - to wszystko może wpływać niekorzystnie na Twoje samopoczucie. Wypróbuj zabieg za pomocą urządzenia PLASMA IQ i przywróć atrakcyjność spojrzenia, młodzieńczy wygląd i pewność siebie.

Zabieg za pomocą urządzenia PLASMA IQ szczególnie jest polecany pacjentom, którzy borykają się ze zmarszczkami wokół oczu, ust oraz wiotkością skóry na łokciach, kolanach i brzuchu.
Zabieg polega na wykonaniu niewielkich punktów na powierzchni skóry za pomocą plazmy generowanej przez urządzenie PLASMA IQ. Punkty są od siebie oddalone o ok. 0,5 mm co pozwala na zachowanie plastyczności w ruchu powieki przez cały czas trwania zabiegu. Urządzenie wytwarza kontrolowaną mikrowiązkę plazmy zdolną do sublimacji naskórka i obkurczania skóry w miejscu działania. Skutkuje to jej uniesieniem.

 

infini rf

Masz problem z nadmiernym wydzielaniem sebum, trądzikiem lub pozostałościami po nim w postaci blizn zanikowych, walczysz z rozszerzonymi porami, chcesz pozbyć się przebarwień lub drobnych zmarszczek, a może po prostu Twoja skóra straciła wiotkość? Skutecznie zwalczysz te problemy z pomocą urządzenia INFINI RF.

Technologia fal radiowych (promieniowanie radiowe, ang. radiofrequency) zastosowana w urządzeniu INFINI RF opiera się na wykorzystaniu oporu w tkankach wobec prądu płynącego między elektrodami wbijanymi w skórę. W efekcie powstaje ciepło powodujące koagulację i w konsekwencji przebudowę włókien kolagenu i elastyny w skórze. Przebudowa włókien kolagenowych rozpoczyna się około 2 dni po zabiegu i trwa ok. 3-6 miesięcy. Najbardziej widoczne rezultaty osiągamy po upływie 12 tygodni od zabiegu.

 

Udostępniamy możliwość opłaty ratalnej za nasze usługi kosmetologiczne.

Wejdź i sprawdź na mediraty:

kosmetolog Warszawa

Dane mapy
Dane do Mapy ©2018 Google
Dane mapyDane do Mapy ©2018 Google
Dane do Mapy ©2018 Google
Mapa
Satelita
20 m 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu na numer +48 510 053 815 oraz adres e-mail beautykosmetolog@gmail.com
Trudności w kontakcie mogą być spowodowane wykonywaniem zabiegu lub realizacją szkolenia.