SCIZER
ZMNIEJSZ SWÓJ ROZMIAR BEZ SKALPELA

Czym jest SCIZER

Dbasz o siebie, ćwiczysz, ale twój rozmiar nie ulega zmniejszeniu? Twój brzuch, uda i boczki są oporne na odchudzanie? Zabieg Scizer jest dla Ciebie!

Urządzenie Scizer zostało stworzone do zwalczania miejscowych nadmiarów tkanki tłuszczowej i uporczywego cellulitu. Bardzo często mimo diety i odpowiednich ćwiczeń, nie sposób się pozbyć niektórych uporczywych niedoskonałości. W urządzeniu tym zastosowane technologię HIFU (High Intensity Focused Ultrasound), a dzięki dwóm głowicom wyposażonym w bardzo dokładny skaner, Scizer jest wyjątkowo skuteczny.

 

DZIAŁANIE

Scizer wykorzystuje technologię wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej (HIFU). Fala ta działa na głębokości 13 mm i skutecznie redukuje podskórną warstwę tłuszczu. Błony tłuszczowe zostają całkowicie zniszczone, bez powodowania jakichkolwiek uszczerbków w zdrowych tkankach.

Urządzenie to pozwala na zmniejszenie tkanki tłuszczowej, cellulitu i wysmuklenie sylwetki bez konieczności inwazyjnych zabiegów operacyjnych. Dodatkowym atutem tego zabiegu jest to, że fale ultradźwiękowe nie powodują rozciągnięcia skóry. Końcowy efekt jest trwały, zabieg nie wymaga znieczulenia, a zastosowany w tym urządzeniu system chłodzenia pozwala na zastosowanie większej mocy przy minimalnym bólu.

Pozytywne efekty można zaobserwować już po pierwszym zabiegu, natomiast większość komórek tłuszczowych ulega zniszczeniu w ciagu następnych 12 tygodni. 95% tkanki zostaje wchłoniętych po 18 tygodniach i to właśnie wtedy widoczny jest ostateczny efekt - zmniejszenie tkanki tłuszczowej o około 2,5 cm czyli 1 rozmiar.

 

Przeciwwskazania I SKUTKI UBOCZNE

Dużą zaletą tego zabiegu jest to, że pacjentka po zabiegu może od razu wrócić do swoich zajęć. Dzięki zastosowaniu technologii chłodzenia, powierzchnia skóry jest chłodna i nawet przy działaniu dwóch głowic, ból jest bardzo słabo odczuwalny.

Przeciwskazaniami do wykonania zabiegu są blizny lub otwarte rany na powierzchni zabiegowej, przepuklina, ciąża i mała ilość tkanki tłuszczowej (mniej niż 1 cm).

 

CENNIK

Ramiona

3 000 - 5 000 zł

Brzuch

3 000 - 6 000 zł

Boki

3 000 - 4 500 zł

Pośladki

4 000 - 6 000 zł

Bryczesy

3 000 - 4 500 zł

Uda

6 000 - 10 000 zł

Łydki

3 000 - 4 500 zł

 

Udostępniamy możliwość opłaty ratalnej za nasze usługi kosmetologiczne.

Wejdź i sprawdź na mediraty:

kosmetolog Warszawa

Dane mapy
Dane do Mapy ©2018 Google
Dane mapyDane do Mapy ©2018 Google
Dane do Mapy ©2018 Google
Mapa
Satelita
20 m 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu na numer +48 510 053 815 oraz adres e-mail beautykosmetolog@gmail.com
Trudności w kontakcie mogą być spowodowane wykonywaniem zabiegu lub realizacją szkolenia.