METODA KERATYNOWA - MIKROKAPSUŁKI

Nasza autorska metoda polecana do każdego rodzaju włosów, metoda jest bardzo mało widoczna. Do tej metody stosujemy WYSOKIEJ JAKOŚCI włosy SŁOWIAŃSKIE. HH Keratin mini bondes to nasza autorska metoda ręcznego formowania bardzo malutkich, mocnych i wytrzymałych zgrzewów za pomocą najlepszej naturalnej keratyny, dzięki czemu nie niszczą struktury włosa a pasma są wielokrotnego użytku.

Metoda polega na łączeniu pasm włosów naturalnych z pasmami włosów przedłużanych za pomocą mało widocznych zgrzewów keratynowych. Keratyna rozgrzewana jest za pomocą zgrzewarki i formowana na paśmie włosów klientki w malutki zgrzew, nie dotykając przy tym ciepłem włosów klientki. Pracujemy na renomowanych narzędziach (zgrzewarka - jest to prosty i profesjonalny system doczepiania pasemek przy użyciu technologii energii cieplnej. Sprzęt z innowacyjnie zaprojektowanym aplikatorem z końcówkami PTFE. Mniejsze zgrzewy keratynowe (szczególnie przy grzywce i na skroniach, gdzie skóra głowy jest bardzo delikatna) tworzymy za pomocą zgrzewarki z cieńszymi końcami. Jej końcówki są wykonane z lekkiego aluminium z najwyższej jakości antyprzylepnego teflonu. Specjalny wzór aplikatora zapewnia najbardziej precyzyjny i dokładny rezultat.

Włosy wykonane metodą keratynową można nosić od 3 do 4 miesiecy. Po tym czasie włosy należy podciągnąć tzn. zdejmujemy i zakładamy je ponownie. Zgrzewy keratynowe usuwamy specjalnymi cążkami bez naruszenia struktury włosów naturalnych.

CENA USTALANA INDYWIDUALNIE

Udostępniamy możliwość opłaty ratalnej za nasze usługi kosmetologiczne.

Wejdź i sprawdź na mediraty:

kosmetolog Warszawa

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu na numer +48 510 053 815 oraz adres e-mail beautykosmetolog@gmail.com
Trudności w kontakcie mogą być spowodowane wykonywaniem zabiegu lub realizacją szkolenia.